Zostań wyjątkową gospodynią: kilka trików, dzięki którym w Twoim mieszkaniu zapanuje porządek i harmonia.


Każda pani domu marzy o idealnym domu i ciągle do tego dąży. Objawia się to w drobnych rzeczach, kiedy np. każdy przedmiot ma swoje ustalone miejsce. Idealna gospodyni nie tylko organizuje przedmioty w okół siebie ale również robi to ze swoim czasem. Nie jest dla niej tajemnicą jak zatrzymać rześkość owoców, ani jak wyprać uciążliwą plamę.

Stań się perfekcyjną panią domu
Opakowanie plastikowe
Source: roboplast.com.pl
W każdym z nas chowa się drobny perfekcjonista, który chce by wszystko było idealne, posortowane i ładnie prezentowane. Nie musisz posiadać wielkiej rodziny aby pragnąć mieć np. w kuchni wszystko elegancko porozdzielane. Na pomoc w tym zadaniu przyjdą Ci opakowania plastikowe. W kuchni pojawia się wiele produktów, które wygodniej jest do czegoś przełożyć. Do tego celu doskonale nadają się opakowania plastikowe, produkowane w mnóstwie formach i rodzajach. Wyłoń jakieś dla siebie i raduj się harmonią i ładnym wyglądem swojej kuchni przyprawy możesz pochować - małe opakowania foliowe, woreczki będą Ci przydatne - zobacz koniecznie. Pierwszorzędna gospodyni nie koncentruje się tylko na półkach w kuchni. Do uporządkowania pozostają szafy z ciuchami. Tutaj nadadzą się także większe opakowania foliowe na ubrania. Uchronią nieużywane rzeczy lub pościel przed kurzem i zmniejszą objętość schowanych rzeczy. Jest to wyjście niezwykle funkcjonalne. Wszystkie estetyczne pudełka pomogą Ci się rozprawić z drobiazgami poniewierającymi się na widoku. Estetyczne pudła o większej objętości przydadzą się przy przedmiotach większych gabarytowo.

Nie gromadź zbędnych rzeczy. Nie chodzisz już jakichś ciuchów, a nie są zniszczone? Oddaj je komuś potrzebującemu albo zapytaj przyjaciółki czy jej się podobają - jeśli tak to znalazłaś odpowiedź, co z nimi uczynić. Jeżeli masz problem z motywacją, dobrym wyjściem będzie ustalenie małych celów.

Mogłeś przejrzeć tu wiele niebanalnych artykułów, czyż nie? Równie autorska strona www oczekuje na Ciebie pod poniższym linkiem, a tam wiele detali.

Nie mów sobie - "umyję okna", tylko skonkretyzuj szczegółowo co chcesz zrobić, np. umyj tylko jedno pomieszczenie bądź jedno okno.


Nie tylko sprzątanie jest istotne w życiu
Pamiętaj o swoich potrzebach - nie stawiaj porządku ponad siebie i swoje pragnienia. Zawsze przysługie Ci odpoczynek, nie musisz pracowania w domu bez przerwy. Szczęśliwa gospodyni to lepsze niż sterta wyprasowanych ubrań. Ustal sobie dzień kiedy żadne powinności Cię nie dotyczą i ciesz się odpoczynkiem.

Tags: okno, kuchnia, pani domu, relaksem