Zmiana aranżacji pomieszczenia- skąd zdobyć niezbędną inspirację?


Większość programów o aranżacji wnętrz podaje nam metamorfozy mieszkań zagranicznych – przepięknych przestrzennych loftów, wiekowych kamienic z centrów europejskich stolic. Czy na rodzimym rynku nic się nie dzieje?


wystrój mieszkania
Author: Nico Kaiser
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście, i u nas można natknąć się na niesamowite remonty. Odmiana wystroju pomieszczenia to zazwyczaj okazja do tego, by użyć wyobraźni i wykonać coś zupełnie nowego i innowacyjnego.

Jeśli pragniesz odnaleźć dodatkowe artykuły wiążące się z analizowanym tutaj tematem, zobacz ofertę w serwisie publikującym analogiczne materiały.

Na szczęście nasi rodacy są coraz bardziej nowatorscy. Dzięki temu robią totalnie nowoczesne wnętrza, które nie są tradycyjne i są totalnie interesującą oraz inspirującą innych propozycję zmiany w mieszkaniu (czy ktoś z Warszawy zajmuje się wystrojem wnętrz?).

Sama jakiś czas temu odmieniłam wygląd mojego mieszkania o 180 stopni! Do teraz posiadałam raczej klasyczne wnętrze ze zwyczajnymi odcieniami ścian i tradycyjnymi meblami w odcieniu olchy miodowej (moim ulubionym przez wieki!). Teraz mam bardzo współczesny salon w mocnych kolorach – czerni i czerwieni. Dużo osób jest zaskoczonych, jak ja mogę mieszkać w takim mieszkaniu. Dla mnie stanowią energetyczną propozycję, dodają mocy i werwy do życia.

Jeżeli po przeczytaniu publikowanego tekstu będziesz pragnął zgłębić informacje na opisywany temat, to pomocne omówienie (http://www.gotowewnetrza.pl/kategoria-produktu/pokoj-dzieciecy/stoliki/) bardzo Ci pomoże - kliknij i zobacz!

Co prawda, dla równowagi sypialnię urządziłam sobie w delikatnych, pastelowych barwach.


mieszkanie, wnętrze, meble
Author: ZZ Bottom
Source: http://www.flickr.com
Przed wykonaniem lokalowej rewolucji długo poszukiwałam w Internecie propozycji „Before & After”, która by mi przypadła do gustu. Po prostu lubię takie rzeczy i poszukiwania koncepcji w sieci. Od razu znalazłam blog, na którym jest wiele bardzo oryginalnych inspiracji - o Marice Kafar. Ważne jest jednak, że koncepcje pokazywane przez internautkę Lovingit są łatwe do zrobienia również bez wielkiego budżetu na materiały. Koncepcja, która wprawdzie nie jest w moim klimacie, ale totalnie mnie urzekła znajduje się tu: sprawdź dodatkowe informacje

Tags: Wnętrza, loft, blog, inspiracje