Wyśmienicie smaczne i pięknie podane posiłki czyli jaka jest rola sztućców w tym, aby posiłek naprawdę wyjątkowo smakował.


Prawdą jest, że człowiek je oczami. Dla wzmocnienia apetytu liczy się nie tylko smakowity aromat. Tak samo ważny, a może wręcz ważniejszy jest sposób podania. Posiłek, choćby nie wiem jak smaczny, nie będzie zachęcał do jedzenia, gdy zostanie podany niechlujnie. Znaczenie mają nie tylko apetyczne zestawienia składników oraz forma ich rozmieszczenia, ale również talerze czy sztućce, z których korzysta się w tym czasie.


Author: Casa Bugatti
Staropolskie danie doskonale komponuje się z bogato zdobioną zastawą, do której idealnie pasują tradycyjne markowe sztućce Gerlach. Tradycyjne potrawy uzyskają dodatkowy smaczek, jeśli zostaną zaserwowane na tradycyjnej porcelanie.

Czy masz wątpliwości? Nie wstydź się! My z pewnością cenimy wszelaką chęć prowadzenia debaty. Więc czekamy na wiadomości od Ciebie.

Sztućce Gerlach z tradycyjnych linii też są mocno zdobione oraz wykonane z wysokiej jakości stali, ręcznie zdobionej. Menu w stylu new age doskonale będzie się komponować z zastawą o nowoczesnej linii, na przykład trójkątną. Koniecznie bez ozdób, zdecydowanie bez złocenia oraz żłobień. Do tego nowoczesne linie sztućców, proste, oszczędne, lecz ciągle wysokiej jakości i wygodne w trzymaniu. Przekonaj się sam: Gerlach.

Obecnie można z powodzeniem dopasować rodzaje zastawy oraz sztućców do tego, jakie efekty pragnie się uzyskać. Jeżeli ma to być kulinarny powrót do przeszłości, to dobrym rozwiązaniem mogą być tradycyjne komplety po przodkach, pod warunkiem jednak, że będą w komplecie i dobrze zachowane. Serwując skomplikowane dania kuchni molekularnej, należy zaopatrzyć się w cały komplet nowoczesnych supercienkich talerzyków i miseczek, najlepiej wykonanych z odpornego na stłuczenie szkła. Wówczas pomniejszy się ryzyko, że po pierwszym razie zestaw znacznie się przerzedzi. Dla zaciekawionych ofertą: .


Zestawy sztućców
Source: www.garneczki.pl
Ponadto szklana zastawa jest znacznie lżejsza, a tym samym wygodniejsza do noszenia czy przechowywania. Dopełnieniem całości powinny być solidnie wykonane zestawy sztućców, wśród których od dziesiątek lat dominuje jedna i ta sama firma. Sztućce Gerlach produkowano już ponad wiek temu, zachwycając wytwornych klientów wyższych sfer. Obecnie są dostępne dla wszystkich, jednak cena nierzadko zaskakuje. Jednak warto zaopatrzyć się choć w jedną linię, gdyż sztućce Gerlach są synonimem dobrego gustu i smaku właściciela.

Tags: Menu, danie, aromat, zapach, komplet, zestaw