Wyjątkowść wykorzystanie stali Hardox


Stal Hardox stanowi nową generację tworzyw, których właściwości zdobywane w ciągu bardzo złożonego postępowania produkcyjnego (m.in. wytrzymałość na zużycie ścierne) winny być używane po uprzednim, skrupulatnym zidentyfikowaniu ich zachowań eksploatacyjnych w naturalnych założeniach eksploatacji.

blacha
Author: Mark Gaw
Source: http://www.flickr.com
Stal Hardox absolutnie nadaje się do połączenia przy zastosowaniu każdej konwencjonalnej procedury złączenia wykorzystywanej do połączenia stali typowych i wysoko wytrzymałych, jest w stanie też być opracowywana typowymi obrabiarkami np. frezowanie, wiercenie, toczenie, walcowanie. Cechy te spowodowały że stal Hardox stała się niezwykle głośną stalą trudno ścieralną na wszystkich kontynentach . Są materiałami o bardzo wybornej spawalności. Spojenia zgrzewane wykazują trwałość lepszą aniżeli odporność stali. Jest to najlepsza stal w przypadku zastosowań, które winny stastal (polecamy producent stali) czoła najtrudniejszym potrzebom. Stal Hardox jest używana we wszelkich sektoraStal - dobra oferta stali zbrojeniowej- http://aner.com.pl/kategorie/stal-zbrojeniowa -TAG=przemysł|przemysłu]. Blachy Hardox 500 charakteryzują się znaczną wytrzymałością na ścieranie, także, w odróżnieniu od konkurencji, dużą wytrzymałością na obciążenie udarowe. Blach Hardox 500 to w większości wypadków używana stal trudno ścieralna do produkcji lemieszy, płyt udarowych, w kruszarkach i wykładzin w betoniarkach. Są półproduktami o niezwykle właściwej spawalności. Spojenia spawane pokazują wytrzymałość lepszą niż wytrzymałość stali. Blachy Hardox 500 są używane w górnictwie podziemnym, kopalniach odkrywkowych, żwirowniach, także przemyśle recyklingowym.
stal
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
We wszystkich przesiewaczach najbardziej niszczącym się detalem są sitka, jakie narażone są na ścieranie, uderzenia, oraz pękanie. Blacha Hardox 500 realizuje wszelkie okoliczności, aby przedłużyć okres tego wyrobu pracującego w nader trudnych warunkach obciążeniowych. Przeznaczenie Blachy Hardox 500 w wytwórczości przedłuża cykl istnienia produktu nawet czterokrotnie w stosunku do podzespołu skonstruowanego z standardowej stali- Hardox. Opcja blach trudno ścieralnych posiada spore profity dla wiedzionej aktywności produkcyjnej, pozwala na optymalne obniżenie amortyzacji sprzętu i maszyn, podwyższając wydajność prowadzonych robót.

Tags: blacha, stal, maszyny, przemysł, materiały, obrabiarki