Wybieramy ekipę remontową


Każdy z nas przeprowadza remont mieszkania lub domu tylko raz na kilka lat, a i tak jest to dla nas spore wyznanie. Jeśli masz życiowy partner lubi majsterkować (a o złote rączki coraz trudniej), mamy tę pewność, że własnymi siłami pomalujemy mieszkanie. Inaczej rzecz się ma, jeśli np. kupiliśmy nowy dom czy mieszkanie i czeka nas kafelkowanie ścian i posadzek, montaż drzwi czy układanie paneli. Podobne rewolucje czekają nas przy generalnym remoncie łazienki lub kuchni, albo jeśli w naszym starym domu chcemy położyć gładzie na ścianach. Zamiast złościć się na naszego mężczyznę, że nie jest złotą rączką, wynajmijmy fachowców. Tylko jak wyszukać ekipę remontową, która będzie uczciwa i niedroga?
Narzędzia budowlane
Author: geishaboy500
Source: www.flickr.com
Jeśli mieszkamy w dużym mieście, łatwo znaleźć szeroką gamę firm, którym możemy powierzyć remont domu czy mieszkania. Wystarczy w wyszukiwarkę internetową wpisać frazę "remonty Białystok", a już mamy wykaz firm mogących spełnić nasze oczekiwania. Są to zarówno rodzinne jedno- lub kilkuosobowe firmy, zajmujące się typowym wykończeniem mieszkań, ich remontami czy malowaniem, jak i całkiem spore przedsiębiorstwa oddające mieszkania „pod klucz” - . Do zakresu prac remontowych i wykończeniowych mogą wchodzić wykonywanie gładzi gipsowych, malowanie i tapetowanie, kładzenie tynków strukturalnych, ocieplanie ścian przez tynk zewnętrzny, wylewki podłogowe, montaż podłóg drewnianych i układanie paneli, układanie kafli i gresu.

Wiele ekip remontowych oprócz podstawowych, wymienionych wyżej prac remontowych jak instalacje elektryczne Białystok posiada szerszą ofertę i wykonuje także instalacje elektryczne i sanitarne. Może to być choćby wykonanie punktów instalacyjnych, instalacji centralnego ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, a także montaż kuchenek gazowych i elektrycznych. Firmom możemy także zlecić prace w zakresie stolarki budowlanej. W zakres robót wchodzi najczęściej montaż drzwi i okien, wykonanie schodów, a także mebli na miarę.Koniecznie odwiedź tą stronę: i dowiedz się więcej.Wybierając firmę, której zlecimy remont (www.assystem.com.pl/) naszego domu, nie bierzmy pod uwagę tylko cenę oferowaną przez wykonawcę. Warto skorzystać z ekip polecanych przez znajomych, którzy byli zadowoleni z wykonanych przez nich prac lub zweryfikować ich solidność na forach internetowych. Zwracajmy jednak uwagę, czy wpisy te są autentyczne, a nie pisane przez sprytnych marketingowców. Poprośmy szefa ekipy, by pokazał nam swoje realizacje, a potem omówmy z nim zakres prac w naszym domu i poprośmy o wycenę. Bezwzględnie spiszmy z nim profesjonalną umowę, zanim powierzymy mu nasze mieszkanie.

Tags: mieszkanie, remont, montaż, ściana, firma, kafelkowanie