W jaki sposób wyposażyć mieszkanie na styl nowojorski?


Myślisz nad tym jak urządzić mieszkanie? Może chcesz zamieszkać w mieszkaniu takim, jakie widać w popularnych filmach z USA? Amerykańskie wnętrze jest na wyciągnięciu ręki. Odpowiednie meble i surowce kupisz tez w polskich salonach meblowych. Już niedługo Twój dom może prezentować się dokładnie tak, jak domy Twoich ulubionych postaci z filmu. Pozwoli na to styl nowojorski. Jak zaaranżować mieszkanie na modłę nowojorską?

Salon w stylu nowojorskim
Author: www.stylemepretty.com/
Source: www.stylemepretty.com/
Niezwykle istotna w aranżacjach rodem z Nowego Jorku jest prostota. Aranżacje tego rodzaju lubią minimalizm. To świetnie, bo takie domy prezentują się także bardzo nowocześnie. Styl minimalny ma też taką zaletę, że jeszcze długo się nie zestarzeje.

Możesz liczyć na to, że Twoje mieszkanie wciąż będzie wyglądało na modne – choćby po wielu latach. Jednocześnie modernistyczne lokum może okazać się bardzo funkcjonalne. Nie znajdziesz tu wielkiego bujnych dekoracji. Tradycyjne elementy wyposażenia są dużo bardziej na miejscu. Kompozycje sprawiają wrażenie dobrze zaaranżowanych i geometrycznych. Stylizacja nowojorska wnętrza jest także łatwo zmienić, kiedy sprawisz sobie nowy mebel lub będziesz mieć ochotę na poprzestawianie mebli. Formy mebli są nieskomplikowane i komponują się w wielu konfiguracjach.

Istotnym fragmentem stylu nowojorskiego jest stolarka, a więc drewniane obudowania drzwi (sprawdź najnowsze drzwi przeciwpożarowe Dierre) i okien. Powinny być dobrej jakości. Zajmują ważne miejsce w aranżacji.

Nie masz zamiaru, żeby intrygujące posty Cię ominęły? Więc zapewne spodoba Ci się dobra strona www (https://homeandliving.pl/), na której można przeczytać nowe posty.

Dobrze jest wybrać również na dobrą jakość tapicerki. Te powinny być wzorzyste. Jednak stawiaj głównie na wyraziste i nieskomplikowane wzory. Wzornictwo w stylu nowojorskim jest symetryczne.

Pod względem kolorystyki w stylu nowojorskim sprawdzą się kolory na ogół pasujące do minimalizmu. Minimalizm uwielbia szarości oraz biel. Bardziej wyraziste barwy także się sprawdzą, jednak wówczas warto postawić na monochromatyczność.Tags: style, aranżacje, minimalizm