W jaki sposób udekorować drzwi na święta? Sprawdź koniecznie i ciesz się fantastycznym świątecznym klimatem w mieszkaniu!


Jeżeli poszukujesz pomysłu, jak udekorować drzwi na święta – już idziemy z pomysłami. Poniżej piszemy pomysły na świąteczne dekoracje drzwi. Będziesz potrzebować choinki, ozdób, bombek, jakiejś pięknej wstążeczki. Przyda się także nieco jemioły.

Bombka
Author: Cristiana Bardeanu
Source: http://www.flickr.com
Najłatwiejszym sposobem na świąteczne dekorowanie drzwi jest przywieszenie na nich kawałka iglastego drzewka, na której zawieszamy kilka bombek i ładną, sporą bordową kokardę. Możemy również załączyć do całości napis „Wesołych Świąt”. Przy kokardzie można przywiesić niewielką gałązkę jemioły. Kiedy pragniemy aby dekoracja była większa, można z gałązek zrobić obręcz, którą ozdobimy niewielkimi wiszącymi aniołkami, albo podobnymi stworkami które kojarzą się z wigilią. Mogą być to np. renifery - więcej zobacz na strona Lovingit.

Innym pomysłem jest zrobienie dużego, ładnego dzwonka np. z ozdobnego, choinkowego łańcucha. Do niego proponujemy dodać kilka mniejszych gadżetów, napis „Wesołych Świąt”. Będzie radować oko sąsiadów oraz rodziny, którzy do nas przyjdą w czasie Bożego Narodzenia.

Ekscytujący artykuł? Jeśli tak uważasz, wcześniejsza strona (https://alena-firany.pl/zaslony-welurowe.html) również przedstawia cenne źródło informacji, które odnosi się do tej tematyki.
Widziałam również drzwi, które ozdobiono pięknym grubym łańcuchem, a w ich rogach dano żywe gałązki iglaka. Wyglądało to niezwykle fajnie.

Szukanie pomysłów na świąteczne dekoracje drzwi doprowadziły mnie na stronę WWW: . Blogerka pokazuje kilka niezwykle niesamowitych i fajnych aranżacji drzwi wejściowych do domu, czy mieszkania. Najsubtelniejszym i interesującym pomysłem, który tam odnalazłam jest mały wieniec z jabłek. Ozdabiała go gałązka zielonego pnącza i niewielka kokarda z płótna.

Szukasz dodatkowych treści, by rozszerzyć swą wiedzę na ten temat? Namawiamy do nowego tekstu. Znajdziesz go na portalu (https://www.aplusdesign.pl/) pod linkiem.

Pomysł za 100 punktów!

Tags: dekoracja, Święta, Boże Narodzenie, drzwi, dekorowanie drzwi