W jaki sposób przystroić dom poduchami?


Lubisz poduszki? Tak?! Świetnie zatem trafiłeś! Dzisiaj napiszemy o tym, jak udekorować mieszkanie poduszkami. Jak się okazuje może być to najlepszy pomysł na ozdobienie salonu.


Oryginalne poduszki
Author: home&you
Source: Home&you
Gadżety tak naprawdę robią charakter pomieszczenia. Wszyscy o tym wiedzą – postawienie samych mebli nie zrobi całkowitej aranżacji mieszkania. Fajnym konceptem jest dekoracja mieszkania poduszkami. Mogą mieć one charakter tylko dekoracyjny, jak również wypełniać jakieś funkcje w wnętrzu. Np. w kuchni można je ułożyć na ławce przy stole, będą wtedy wygodnymi siedziskami, podobnie jak w pokoju dziennym, poukładane na krzesłach przy stole. Przepadam za wszelkiej maści poduszeczkami, mniejszymi albo dużymi, które kładzie na sofie, albo łóżku.

Kilka inteligętnych i mądrych konceptów przeczytałam na blogu Lovingit: . Kiedy pomyślimy się już w jakim miejscu i charakterze mają być podusie zaplanowane, trzeba konkretnie wykombinować ich krój.


Jeśli chcemy by wszystkie miały identyczne obszycie, ale nie ma możliwości zakupu takiej liczbty jaśków, zaplanujmy kupno idealnej ilości płótna w sklepie.

Zainteresowały Cię różnego typu inne wiadomości (www.prownes.pl/)? Jeżeli tak, to przekieruj się na naszą witrynę i sprawdź, co dla Ciebie opracowaliśmy. Będziesz usatysfakcjonowany.

Wybierzemy wtedy odpowiedni kolor i wzór, a szyciem zajmiemy się sami, lub zlecimy tą czynność krawcowej.

Każde z pomieszczeń w naszym mieszkaniu może mieć dekorację z poduszek. Także przedpokój! Jedną z tych bardziej płaskich można przybić do dykty, a do niej przymocować kilka haczyków. W taki sposób zrobisz totalnie ciekawy wieszak na wierzchnie części garderoby. Pomyśl o tym, żeby deska, bądź dykta którą wykorzystasz była dość gruba i mocna.

W opisywanym artykule znajdują się z całą pewnością wartościowe tematy, jednak wejdź także ten link - ta unikalna witryna (http://www.tritex.pl/) przedstawia pokrewną kwestię.

W innym przypadku wieszak nie będzie długo służył.

Tags: dekoracja, mieszkanie, aranżacja, poduszki, dekoracja z poduszek