Tylko jeden klimatyzator a multum walorów


Od klimatyzatora coraz więcej się oczekuje. Już nie wyłącznie ma studzić, lecz też dobrze wyglądać, niewiele kosztować i najlepiej, gdy jednocześnie może być również urządzeniem grzewczym. Fikcja? Nowy model klimatyzatora przenośnego firmy Blaupunkt pokazuje, że jest to do zrealizowania. Klimatyzator przenośny czyli tak nazywany klimatyzator z rurą to coraz popularniejsze urządzenie w każdym domu.

Author: LARS
Umie w głównej mierze doskonale zmagać się z żarem przedzierającym się do środka mieszkania, a dzięki swej mobilności, może być ustawiany w różnych pomieszczeniach, a w razie potrzeby może być schowany. Choć ceny urządzeń mobilnych są mniejsze od stacjonarnych, to jednakże i tak jest to pokaźny wydatek, w szczególności jeżeli zależy nam na sprzęcie wielozadaniowym.A jednak przytrafiają się chlubne wyjątki. Takim jest tutaj klimatyzator mobilny firmy Blaupunkt, najnowszy model MOBY BLUE 1312. Już sam producent urządzenia jest najlepszym gwarantem najwyższej jakości. Blaupunkt to, bowiem jedna z niewielu marek, które słyną z nowatorskiej i niezawodnej technologii. Model Moby Blue 1312 zaskakuje więc połączeniem ze sobą wielu zalet.

Klimatyzator (sprawdź tutaj) posiadający funkcję grzewczą oraz autorestartuWbrew pozorom, klimatyzatory (więcej) przenośne sporadycznie zawierają dodatkowe funkcje. Moby Blue 1312 ma ich parę – na przykład funkcję autorestartu (odnawia pracę po zaniku i powrocie zasilania) oraz funkcję grzewczą. Ta druga sprawia, że urządzenie jest wielofunkcyjne - przydaje się nie jedynie latem, lecz też w zimniejsze pory roku. Klimatyzatory Blaupunkt poza tym mają właściwości wentylacyjne i suszące powietrze, więc śmiało zastępują bardzo dużo urządzeń, na które w domu z reguły brakuje miejsca.

Nowatorski wygląd i komfort użytkowaniaKlimatyzatory Blaupunkt to dowód na to, że klimatyzacja - https://www.aleklima.pl/klimatyzatory/klimatyzatory-hyundai - na kółkach oprócz funkcjonalności może mieć schludny wygląd. W tym konkretnym przypadku na uwagę zasługuje głównie świetna jakość wykonania – ekstranowoczesna budowa i dbałość o detale. Użytkownicy doceniają także komfortową obsługę urządzenia, które jest zdalnie sterowane pilotem z wyświetlaczem LCD. Przy jego użyciu można między innymi osobiście ustawić sobie siłę nawiewu powietrza, a też włączyć tryb uśpienia.

Dochodowa inwestycja
Jeśli klimatyzator oprócz dawania chłodu, potrafi również ogrzewać, przeważnie jest zdecydowanie kosztowniejszy od przeciętnych urządzeń.Jednakże Blaupunkt Moby Blue 1312 zaprzecza tej zasadzie. Tu w cenie typowego klimatyzatora schładzającego, otrzymujemy, albowiem wysokiej klasy urządzenie wielofunkcyjne.

Biorąc pod uwagę wszystkie plusy Moby Blue 1312 można podejrzewać, że spopularyzuje on korzystanie z klimatyzacji przenośnej. Być może za jego sprawą, klimatyzacja przestanie być spostrzegana, jako bogactwo, a zacznie być zwyczajnie nieodzownym wyposażeniem wnętrz dbającym o wygodę życia.

Tags: komfort, ogrzewanie, klimatyzacja, Klimatyzator, jakość, powietrze