Szara sypialnia - pora na jakąś zmianę!


Szarości uchodzą za eleganckie kolory. Niektórzy jednak mylnie twierdzą, że szary pokój to wnętrze monotonne i bez wyrazu. Wręcz odwrotnie! Dzięki dodatkom możemy zyskać szykowne, innowacyjne wnętrze. Dziś koncepcja na szarą sypialnię!

sypialnia w szarych barwach
Author: Prayitno / Thank you for (5 millions +) views
Source: http://www.flickr.com
Przede wszystkim postawmy na kilka odcieni szarości. Ściany możemy odświeżyć na dwa odcienie – jedną, przy której ustawimy wezgłowie łóżka pomalujmy na wyrazisty, srebrny kolor, bądź wytapetujmy, zaś trzy pozostałe ściany na pastelowy odcień, zbliżony do jasnego srebra.

Nie ociągaj się - jeśli pragniesz uzyskać dodatkowe informacje na ten temat, bądź świadom tego, że bezpłatne wejście (https://wierconestudnie.pl/kontakt/) na nasz link doprawdy całkowicie darmowy.

Do tego doskonale będzie się komponowała ciemna podłoga z paneli.

sypialnia na szaro
Author: Simon_sees
Source: http://www.flickr.com
Wybór łóżka jest jedną z najważniejszych znaczących kwestii. Postawmy na łóżko obite miłą w dotyku tkaniną tworzywem. Zainwestujmy w kilka poduszek o różnej wymiarze, które rozmieścimy na zaścielonym łóżku. Szafki nocne dobierzmy w ciemnym, stalowym odcieniu, podobnie jak szafkę na pościel i niewielką szafę. Nad łóżkiem przywieśmy kinkiety np. z białymi lub jasnoszarymi kloszami. Zadbajmy koniecznie, by współtworzyły zgrabny komplet z górnym oświetleniem pokoju. Gdy chcemy dodać wnętrzu gustowności, powinniśmy postawić na dodatki. Według mnie, sypialnia (zobacz magnat materace) w kolorze szarym to bardzo fajny pomysł.

Do szarej aranżacji sypialni doskonale będą odpowiadać lustra, ramki na zdjęcia rodzinne, stalowe karnisze, srebrny wazon czy doniczki na kwiaty… Pomyślmy jednak, by nie zaszaleć – sypialnia to przede wszystkim strefa wypoczynku. Duża ilość dodatków może uczynić wrażenie pobojowiska, a to już nie sprzyja relaksowi. Dopełnieniem wnętrza będzie pościel – możemy postawić na eleganckie połączenie czerni i bieli. Znakomicie prezentować się będzie też jednokolorowa szara pościel. Należy także zainwestować w kapę, którą nakryjemy łóżko w dzień.