Sufit z drewna


Sklepienie to część pokoju, którą często pomijamy podczas aranżacji wnętrza. Często jest zwyczajnie biały. A przecież możemy wykonać z niego prawdziwą ozdobę wnętrza. Napisaliśmy o drewnianych belkach, dzisiaj proponujemy wam sklepienie w całości drewniany.

aranżacja
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Taka aranżacja sklepienia będzie rewelacyjnie wyglądać nie tylko na poddaszu, czy zaaranżowanym na mieszkanie poddaszu (przeczytaj wpis na Idealnie będzie ona wyglądała m. in.

Czy po przeczytaniu prezentowanego tekstu udało Ci się wynieść coś ciekawego? Jeżeli tak, to zobacz pozostałe informacje tu (https://optoplast.pl/) - z pewnością pochłoną Cię kompletnie.

w pokoju dziennym, albo sypialni. Musimy jedynie zastanowić się jaki kolor drzewa chcemy zastosować. Musi on pasować w pierwszej kolejności do parkietu oraz mebli. Szukając barwę spójrzmy obiektywnym okiem na wnętrze – czy jest jasny, czy z małym oknem, maleńki, czy raczej duży. Gdy dysponujemy raczej niewielką i ciemną przestrzenią nie radzimy hebanu. W dodatku zmniejszy ono przestrzeń i sprawi, że pomieszczenie zrobi się dużo ciemniejsze. Wtedy lepszym rozwiązaniem będzie zainwestować w jasne deski, lub zamalować je jasną barwą.

Szukając oryginalnych pomysłów do wykończenia sklepienia warto zajrzeć na blog w artykule, który jest na stronie przeczytaj na znajdziemy wiele dość mądrych i oryginalnych aranżacji sufitowych – nawet jako opcję wykończenia stropu nad balkonem. Dużo interesujących, ciekawych aranżacji sufitów znajdziemy na mediach społecznościowych. Kiedy już zdecydujemy, o czym marzymy powinniśmy koniecznie iść do sklepu z materiałami do wykończenia wnętrz.

Serdecznie zalecamy te informacje (http://www.habapolska.pl/zlobek-klub-malucha/edukacja-przyrodnicza/) do przejrzenia. Znajduje się tu wiele przydatnych wskazówek, jakie warto wprowadzić w swoim życiu.


Do sufitu warto odpowiednio wybrać lampę. Powinien się on idealnie pasować z całością wnętrza, a również idealnie oświetlać całe wnętrze. Mamy możliwość wybrać taki z delikatnymi drewnianymi wykończeniami, będzie on idealnie wyglądać w zestawieniu z podłogą i sufitem wnętrza.

Tags: balkon, meble, aranżacja, strop