Subtelne kolory do waszego salonu


Jeżeli chcesz mieć jasne wnętrze pełne słońca koniecznie zrób ściany w odcieniu écru. Kremowy, czy jeżeli ktoś woli, waniliowy kolor ścian rozjaśni wnętrze, w dodatku sprawi, że będzie przytulniejsze.

kolory we wnętrzu
Author: Ben Heinrich
Source: http://www.flickr.com
Jednym z największych atutów kremowych ścian jest duża uniwersalność i ponadczasowość tego koloru. Mamy gwarancję, że nie będzie on tylko chwilową modą, jego popularność trwa już dość długo. Możemy dobrać do niego podłogę, odcień i dodatki w niemal każdym odcieniu. Bo wszystkie będą dobrze się komponować! Wiadomo, że trzeba zachować rozsądek, bo gdy zrobimy kolorowy miszmasz, da on w rezultacie chaos w pokoju. Écru będzie dobrze wyglądać w prawie wszystkich pokojach mieszkania: jadalni, sypialni, łazience, przedpokoju czy pokoju dziecinnym. W zależności, jaki wybierzemy odcień i dodatki, albo meble da on albo miłą przestrzeń, albo zimniejszą.
Poszukując optymalnego dla nas koloru kremowego, który akurat zagości na naszych ścianach należy spojrzeć na to, jakie meble chcemy wstawić do pokoju a także w jakim stylu chcemy je wyposażyć (kliknij w link). Mocniejszy odcień, taki prawie wpadający w żółty sprawi, że pokój będzie dość jasne i miłe, a gdy dołożymy do ścian kolorowe dodatki, da to efekt, że będzie w nim trwać wieczna lato.

W poszukiwaniu inspiracji do aranżacji kuchni ablo salonu polecamy spojrzeć na stronę na której jej autorka pokazuje kilkanaście słodkich, waniliowych aranżacji. Jej kojarzy się écru przede wszystkim ze słodyczami – lodami waniliowymi, budyniem, kremem w ciastkach… Ostrzega w ten sposób przed ryzykiem zwiększonego apetytu na łakocie  . Oj, tam!, Ale co tam, jest ryzyko… jest zabawa!

Tags: meble, podłoga, moda, pokoje