Simplehuman, a Rosendahl - a więc, akcesoria do wnętrz oraz kolekcje porcelany na stół


Czym są za firmy: Simplehuman i Rosendahl? Skąd pochodzą? Jakie rzeczy produkują? Jak wysokie bywają kwoty tych firm przedmiotów? Te wszystkie rzeczy oraz jeszcze więcej przeczytasz w naszym felietonie!


Firma Simplehuman, to amerykańska marka, która kojarzy się z jednym: ponadczasowymi trendami.


Łóżko w sypialni
Author: gjbell
Source: http://www.flickr.com


komoda
Author: suzy spence
Source: http://www.flickr.com
Przedmioty firmy, przygotowywane przez bardzo dużo ekspertów, otrzymały wiele nagród, w szczególności nagrodę: Industrial design Excellence i są doceniane przez wielu osób używających owych produktów. Marka została po nagradzana także w bardzo specyficzny i pożądany metodą - najwspanialszy jaki może być - produkty marki Simplehuman "wystąpiły" w ogromnych produkcjach serialowych, między innymi wewnątrz serialach: "Dr. House", „Lost”, „CSI Miami” czy „Herosi” oraz "Gotowe na wszystko". Przedmiotami marki Simplehuman są między innymi: dozowniki których się nie dotyka, kosze na śmieci, lustra podróżne, ociekacze do naczyń oraz tak w dalszym ciągu. ceny tych produktów bujają się od około siedemdziesięciu złotówek po koło tysiąca złotych.


Jeżeli może chodzić o markę Rosendahl, to jest to Duńska przedsiębiorstwo, której specjalizacją bywają wyroby zrobione z porcelany .

Chodź, w tym serwisie jest bez wątpienia ta strona, która na pewno Cię bardzo zaintryguje! Znajdziesz tam bardzo dużo ciekawych informacji.

Porcelana tego typu jest złączeniem funkcjonalności i łatwości, przyprawione wielką doza kreatywności. Przedsiębiorstwo postawiła samemu sobie za cel wytwarzać unikalne przedmioty, które istnieje możliwość, a wręcz powinno się stosować na każdy dzień oraz by te rzeczy sprawiały jak najbardziej dużą przyjemność.
Głównymi stosowanymi do wytwarzania marki materiałami bywają: porcelana kostna, szkło kryształowe a także stal szlachetna. Ceny tego typu produktów utrzymują się między parę złotówek, a nawet powyżej siedemset złotych.

Tags: design, ceny, przedsiębiorstwo, pomysł