Projektowanie małej kuchni – czyli jak najlepiej zrobić to z wyczuciem


Kuchnia skupia wszystko. Począwszy od wykonywania posiłków, poprzez plotki przy kawie, aż po duże spotkania. Miejsca jest niewiele, ale właśnie to pomieszczenie, jako jedno z niewielu stanowi centrum życia domu. Tutaj są zapachy.


kuchnia, wystrój, wnętrza
Author: Franke
Source: Franke
Dlatego mała kuchnia i jej wyposażenie jest bardzo istotna, aby wykonywane przekąski pachniały jak najlepiej. Wystarczy trochę różnych koncepcji, by wprawnie i ze smakiem wykończyć to niewielkie pomieszczenie.
Najistotniejszym elementem są meble. W małej kuchni nie posiadamy na nie za wiele miejsca, z tego powodu najbardziej optymalne koncepcje będzie najlepsze. Możemy namówić się na meble pod wymiar, co będzie rozsądnym wyjściem.

Tym sposobem można uniknąć pozostawiania zbędnych kątów, w których zalegać będzie kurz, a dzięki funkcjonalnej pracy architekta żaden kąt nie zostanie pominięty.

Czy tego typu zagadnienia Cię fascynują? Ochoczo zatem kliknij tutaj - ta użyteczna strona (http://www.czystal.wroclaw.pl/czyszczenie-posadzki.html) bez wątpienia również niezwykle Cię zainteresuje.

Stół nie zawsze jest potrzebny, bo przy niewielkiej kuchni najczęściej jemy w pokoju dziennym. Półki na przyprawy, czy przepisy nie powinny być schowane. Wszystko na wyciągnięcie dłoni, po to żeby zawsze bez trudności można je zabrać do ręki.


kuchnia, meble
Author: PunkToad
Source: http://www.flickr.com
Poszukujesz bardziej konkretnych przykładów i opcji na wyposażenie niewielkiej kuchni? Fajnie będzie spojrzeć yu: - tekst został okraszony fajnymi zdjęciami gotowych aranżacji.

Gadżety. Nie rezygnujmy z firan i zasłon. Trendy na rolety (rolety antywłamaniowe) była, ale odchodzi do lamusa. Nic nie zastąpi maleńkiej firaneczki, która nada naszej małej kuchni wdzięku. Czego jeszcze potrzebuje Twoja niewielkich wymiarów kuchnia? Sprawdź tutaj: '

Tags: wnętrze, aranżacja, Wyposażenie, pomieszczenie