Projektoskop - unikalny portal budowlany!


Projektoskop - funkcjonalny portal zawierający porady, informacje, potrzebne narzędzia oraz dane firm czyli wszystko to, co jest nam potrzebne gdy zaczynamy rozmyślać o budowie domu, poszukujemy porad związanych z wyborem projektu, aranżacji, pielęgnacji ogrodu lub szukamy kontaktu z specjalistami i innymi użytkownikami portalu.


Quo vadis inwestorze
Author: Archipelag
Source: Archipelag
Projektoskop to kilkanaście zróżnicowanych tematycznie działów, co powoduje, że jest jednym z niewielu w kraju portali publikujących kompleksowe informacje powiązane z budownictwem, wykończeniami i aranżacją wnętrz oraz przestrzeni wokół domów.

Strona wyróżnia się także kilkoma funkcjonalnymi narzędziami. Najciekawszym jest graficzna wyszukiwarka projektów domów, która po pierwsze nie ogranicza się do tradycyjnych kryteriów wyszukiwania takich jak np.

Frapują Cię przedstawiane tutaj sprawy? Jeśli tak, to kliknij dodatkowo ten odnośnik - są tutaj ważne informacje (https://pbokaszynski.pl/zbiorniki-technologiczne/), które również Cię zaciekawią.

ilość kondygnacji czy wielkość powierzchni użytkowej, ale pomaga wyselekcjonować projekty o specyficznym rozmieszczeniu pomieszczeń. Gdy marzymy aby np. jadalnia sąsiadowała z salonem w okna pokoju dziecięcego wychodziły na ogród (sprawdź projektowanie ogrodów) - nic prostszego. Wystarczy na mini rzucie domu zaznaczyć odpowiadający nam rozkład pomieszczeń, a błyskawicznie wyświetli się pełna lista projektów dokładnie odpowiadających naszym oczekiwaniom.

Unikalne projekty budowlane stanowią jedna z najchętniej wyświetlanych kategorii. Bardzo dużą popularnością cieszą się także liczne artykuły i poradniki koncentrujące się wokół tematów takich jak: poszczególne etapy budowy domów, prace związane z pielęgnacją ogrodu, elementy usytuowane wokół domu (basen, taras), materiały i instalacje a także instruktażowe filmy takie jak np.stawianie stropu w jeden dzień lub murowanie w zimie.
Dodatkowo w Strefie fachowca i w dziale Prawo Budowlane dostępne są szczegółowe i na bieżąco aktualizowane informacje o rynku, normach budowlanych i przepisach prawnych. W tym miejscu umieszczone są także wzory gotowych pism i umów, których z pewnością będziemy potrzebować w trakcie budowy naszego domu. Polecamy też

Portal przygotował także osobny dział dla wszystkich lubiących spędzać wolne chwile w ogrodzie oraz chcących dowiedzieć się o wiele więcej w kwestii jego pielęgnacji. Encyklopedia roślin, dział związany z ich ochroną, terminarz prac w ogrodzie oraz publikacje związane z aranżacją i pielęgnacją drzew, krzewów i roślin to główne kategorie w których zamieszczane są porady ekspertów i przydatne informacje. Zobacz również

Wszystkie osoby, rozpoczynające budowę domu, wybierające projekt, poszukujące informacji o branży budowlanej, chcące dowiedzieć się więcej o tematach związanych z aranżacją wnętrz i pielęgnacją ogrodu lub chcące podyskutować na forum zapraszamy na portal które aktualnie zaczynają myśleć o własnym domu czy też są w trakcie jego budowy zachęcam do odwiedzenia witryny Wartościowe artykuły, forum czy porady ekspertów na pewno okażą się ciekawą wskazówką oraz unikalnym poradnikiem. Patrz też