Piętrowe łóżka w przeróżnych konfiguracjach


W czasie planowania urządzenia pokoiku malucha, niezwykle znacząca jest powierzchnia. Odpowiednim rozwiązaniem może okazać się nabycie łóżka piętrowego. Łóżka piętrowe osiągalne są w rozmaitych konstelacjach. Jest to najbardziej perfekcyjne podejście dla niedużych wnętrz pokoi dziecinnych.

łóżko piętrowe
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
Piętrowe łóżko dla dzieci może posiadać zorganizowane posłanie z wyciągającej się spod głównego stelaża klasycznego łóżka (nasza strona) szuflady, jakie oszczędza bezcenną przestrzeń pokoiku dziecięcego za dnia i gwarantuje wygodny odpoczynek w ciągu nocy dwójce dzieci. Możność schowania pościeli jest kolejnym atutem wysuwanego łóżka. Pośród łóżek piętrowych znajdzie się również w propozycjach sklepów łóżka piętrowe 3 osobowe.
W nowoczesnej aranżacji, łóżko piętrowe osiąga nowe przeznaczenia. Zadziwiające skrytki, aranżacja światłem i bardzo efektywne podejście do powierzchni dookoła, czynią łóżka piętrowe niezwykle wszechstronnym i interesującym sprzętem w pokoiku pociechy. Niezrównanym rozstrzygnięciem, szczególnie dla malutkich pokoi dziecięcych, jest piętrowe łóżko, którego dolną część spożytkować można na przestrzeń funkcjonalnego biurka. W prosty sposób osiągamy powierzchnię do nauki .

Łóżeczka drewniane z szufladą okażą się słusznym rozwiązaniem dla oseska. Łóżko dziecinne z wysuwaną szufladą jest w stanie służyć jako dodatkowy schowek, bądź jako ponadplanowa przestrzeń sypialna dla drugiego dziecka. Alternatywa ta nadaje się do wnętrz, gdzie nie mieszczą się dwa łóżka, albo jeśli nie chcemy korzystać z łóżka piętrowego.

łóżko piętrowe
Author: Stephen Kruso
Source: http://www.flickr.com
Wielofunkcyjne łóżko z szufladami to świetne rozwiązanie do przechowywania podręcznych rzecz dla dziecka. Po wsunięciu szuflady, pokój wygląda schludnie i estetycznie. Wystarczy jednak podnieść łóżeczka drewniane z szufladą, by zmieścić aż cztery pojemne szuflady, w jakich zmieści się znacznie więcej dziecinnych skarbów. Kupując piętrowe łóżko dla dziecka, należy zwrócić uwagę na to, z jakiego półproduktu mebel został zbudowany i czy na pewno będzie bezpieczny dla najmłodszego członka rodziny. Właściwym wyborem są meble drewniane ze względu na swą trwałość i naturalny materiał.
f

Tags: pokój, dzieci, łóżka