Okleiny na meble oraz fototapety dla dzieci są doskonałą alternatywą na stworzenia kącika dla malucha w pokoju rodziców


Marzysz o dziecku, tymczasem niepokoi Cię to, iż Twoje mieszkanko jest za małe na to, żeby zmieścić jeszcze jedną osobę? Nic się nie denerwuj, bowiem starczy kilka łatwych trików i drobny remont, a Twoje cztery ściany będą przygotowane na to, by pojawiła się na świecie jeszcze jedna istota. Nie czekaj dłużej, tylko już w tej chwili przeczytaj ten materiał i dowiedz się od czego rozpocząć odnowienie swojego lokalu mieszkalnego.


meble do pokoju dziecięcego
Author: Gareth Saunders
Source: http://www.flickr.com
Przez kilka pierwszych lat życia maleństwo nie będzie wymagało swojego pomieszczenia, gdyż wystarczy mu niewielki kąt do zabawy. Smyki przeważnie nie lubią spędzać czasu samotnie, więc w ciągu dnia przesiadują wraz z rodzicami w dużym pokoju. Niemniej jednak ważne jest, aby zatroszczyć się o to, by nasze maleństwo posiadało własne miejsce w mieszkaniu. Pierwszą rzeczą którą musimy zakupić są fototapety dla dzieci, które uda nam się z całą pewnością zdobyć w każdym sklepie budowlanym - gdzie znajdę okleiny na meble. Obecnie do lamusa odchodzą tapety z istotami z bajek, albowiem błyskawicznie się nudzą. Dużą popularnością cieszą się fototapety w jasnych barwach z motywem kwiatów, gwiazd lub (belbazaar) motyli. Warto wiedzieć, że fototapety dla dzieci uda nam się na bank odnaleźć też w sklepach online i prawdopodobnie będzie tam największy wybór. W czasie kupna musimy wiedzieć, która ściana (zobacz galeriaoswietlenia.pl) będzie przeznaczona na taką tapetę i jakie ma ona wymiary. Na pewno uniwersalna fototapeta przetestuje się w pokoju sypialnym rodziców, gdzie dziecko będzie miało swoje łóżko i miejsce na zabawę. Kolejną rzeczą jaka z całą pewnością ucieszy niejednego smyka są mebelki, w których uda nam się schować największe skarby.


reaktywni - pracownia reklamy
Author: Alphanova Bebe
Source: Alphanova Bebe
Niestety podczas kompletowania wyprawki dla niemowlęcia nierzadko okazuje się, że środki pieniężne są na wyczerpaniu i nie będzie nas stać na nowiutkie umeblowanie. W takim razie musimy postawić na okleiny na meble w jasnych kolorach. Jeśli uda nam się kupić porządną okleinę to możemy mieć gwarancję, że odmieni ona totalnie nasze wiekowe i niezbyt interesujące komody i szafki. Jeśli posiadasz zdolności artystyczne to zastanów się czy nie lepiej nabyć parę tapet i wykreować dla własnego dziecka coś niespotykanego i niepowtarzalnego.

Tags: dom, mieszkanie, dziecko, remont, potomek