Nowoczesne i eleganckie wzornictwo łazienkowe w połączeniu z wygodą i funkcjonalnością


Wyposażenie łazienki ewoluuje w kierunku rzeczy nie tylko takich, które spełniają swoje podstawowe funkcje higieniczne, lecz przede wszystkim takich, jakie kompleksowo i harmonijnie wypełnią wnętrze. Bardzo duży wybór i zróżnicowane ceny powodują, że każdy może znaleźć przynajmniej kilka serii, jakie będą spełniały jego oczekiwania. Warto dokładnie przeglądnąć ofertę i przemyśleć, czego będzie się oczekiwać po tych nieskomplikowanych z pozoru urządzeniach.


łazienka
Author: cleong
Source: http://www.flickr.com
Czy mają jedynie służyć do załatwiania potrzeb fizjologicznych i utrzymywania higieny osobistej, czy również powinny spełniać wymogi odpowiedniej oszczędności wszystkich mediów, być łatwe do czyszczenia a także bardzo wygodne w użytkowaniu. Najlepiej, aby funkcje takie istniały równocześnie. Wiele nowoczesnych asortymentów cenionych firm oferuje właśnie takie zestawy.

Wciąż dopracowywane szczegóły użytkowe oraz coraz to nowsze pomysły w dziedzinie stylistyki powodują, że obecnie wręcz trudno podjąć decyzję, mając do dyspozycji mnóstwo wspaniałych sprzętów i mebli łazienkowych.

Tekst, który właśnie masz przed sobą jest pełny absorbujących danych, ale ponadto zweryfikuj informacje (http://www.pro-trans.wroclaw.pl/grzejniki) opisujące analogiczną kwestię tutaj.

Ot, chociażby seria firmy Roca Clean Rim. To świetne połączenie praktycznego i modnego designu z ultranowoczesną formułą użytkowania (zobacz też umywalka z serii Roca). Muszle WC tej serii tak zostały zaprojektowane, że przy minimalnym zużyciu wody usunięte zostaje znacznie więcej zanieczyszczeń. Dodatkowo, system obiegu wody zaprojektowano w taki sposób, że muszla Roca Clean Rim nie posiada kołnierza wewnątrz, pod którym gromadzić by się mogły zanieczyszczenia i bakterie.


Powłoka na zewnątrz jest jednolita i nie ma żadnych zakamarków, ułatwiając utrzymanie w czystości powierzchni. W skład serii wchodzić również będzie umywalka oraz szafki podumywalkowe. Lecz firma Roca dba o to, by jej produkty mogły również pasować do zestawów pozostałych producentów. Dla przykładu, aranżacja wnętrza przy użyciu sanitariatów Roca Gap i mebli popularnej firmy Elita daje świetne rezultaty wizualne - szafka Elita. Seria Elita Barcelona albo pozostałe tego producenta doskonale współgrają pod względem stylu z produktami Roca.

Tags: meble, Wyposażenie, muszla