Nowe pomysły w zaaranżowaniu łazienki. Inne spojrzenie na klasyczne elementy.


Planowane zmiany i świeże aranżacje mieszkania często powodują, że przychodzą nam do głowy niecodzienne pomysły. Jednak jeśli mamy przetestowane rozwiązania, do których jesteśmy przyzwyczajeni i nie chcemy ich zmieniać, nie bojujmy ze swoimi przyzwyczajeniami a zaaranżujmy nowe wnętrza zgodnie z naszymi preferencjami. Zgodnie z hasłem „lepsze jest wrogiem dobrego”, zastanówmy się czy radykalne zmiany przyniosą więcej niezadowolenia czy pożytku.
remont łazienki
Author: centralniak
Source: http://www.flickr.com
Kiedy decydujemy się na remont łazienki i znajdziemy miejsce na wannę – zdecydujmy się na nią. Zabudowa wanny jeszcze nigdy nie była tak nieskomplikowana – stelaż i trochę płyt i zabudowa skończona (zobacz na Ceneo). Można dokupić do niej gotową obudowę, którą wystarczy zamocować. Jest to najmniej pracochłonny sposób renowacji wanny, bo nie trzeba już martwić się o jej wykończenie. Inne rozwiązanie to wymurowanie niskich "ścianek" wzdłuż boków wanny lub wykonanie ich w systemie lekkiej zabudowy. Taką obudowę możemy wykończyć jak tylko chcemy dobranym przez siebie tworzywem – np. ceramiką Paradyż.

Aby znaleźć podobne informacje na prezentowane zagadnienie spójrz na link (https://www.sklep.effector.com.pl/13-effect-impresja-profile-do-glazury-i-terakoty), a przeczytasz tam niezwykle ciekawe dane, które zapadną Ci w pamięć.

Przy odrobinie sprawności w remontach, powinniśmy sobie z tym dać radę samodzielnie, nawet jeśli to zabudowa wanny znajdującej się w rogu łazienki. W łazienkach z oknem sprawdza się dekoratywna rozeta. Szybki witrażowe powinniśmy dobrać do całego pomieszczenia albo wybrać delikatne barwy, gdyby się okazało, iż nagle będziemy woleli tam bardziej zdecydowany kolor lub tapeta na ścianę.

Zaciekawił Cię ten artykuł? To bardzo dobrze, gdyż też ta pomocna treść (https://rolety123.pl/) zafascynuje Cię całkowicie, zatem zobacz to!

Z kolei rozeta sufitowa stanowi element wyjątkowo oryginalny. Niewiele ludzi ma ją w swojej łazience (rozeta). Jeżeli nadal szukamy pięknych kafelek, postawmy na Paradyż. Ogromny walor dekoracyjny oraz mnóstwo modnych wzorów kafli gwarantuje udany wybór. Dodatkowo kafelki niepodważalnie ułatwiają zachowanie porządku.


Możliwe, że tapeta na ścianę w łazience nie jest dobrym rozwiązaniem, ale mozaika jako ozdoba nad wanną albo kafelki i naklejki naścienne zdadzą egzamin z pewnością. Skromną łazienkę powiększy optycznie spore lustro, o wielkości od podłogi do sufitu, ale w łazience w szczególności muszą przeważać rozwiązania praktyczne oraz pomysłowe, pozwalające wydobyć przestrzeń a także idealnie się zorganizować.

Tags: dekoracja, Wanna, łazienka, remont