Niewielki przedpokój - jak go zaprojektować?


Przedpokój, to niepozorny korytarz będący łącznikiem dla wszystkich pokoi w domu, wykonuje nie tylko funkcję komunikacyjną, ale i jest wizytówką domu. Ten fragment mieszkania widzi listonosz dostarczający pocztę, kurier i wścibski sąsiad który w danym momencie musi pożyczyć szklankę cukru. Z tej przyczyny powinniśmy postarać się, by był on przygotowany zarówno funkcjonalnie jak i ze smakiem.

niewielki przedpokój
Author: Wonderlane
Source: http://www.flickr.com
Pomysłów na zaaranżowanie tego pomieszczenia można poszukać w gazetach zajmujących się wnętrzarstwem.

Czy przedstawiany artykuł jest według Ciebie fascynujący? Jeżeli tak sądzisz, to wejdź też na polecany serwis www (http://mdlabels.pl/oferta/etykiety/etykiety-transparentne-no-label-look/), który posiada podobnie istotne dane.

Można iść także do architekta wnętrz. Jednak uważam, że największą radość dostarczymy sobie, gdy sami umeblujemy tą przestrzeń. Niżej pokazujemy dwie pomysły: przedpokój w odcieniu kawy z mlekiem oraz wiosennych kwiatów. Dla zainteresowanych link - pomysł na przedpokój.

Beże są pasują wszędzie i ponadczasowe – wspaniale będą pasować do korytarza. Jeden z moich preferowanych odcieni to kawa z mlekiem.Świetnie będzie nadawał się do ścian w przedpokoju. Dobierając resztę mebli radzę postawić na prostotę. Po prawej stronie od wejścia doskonale będzie prezentowała się wysoka, prosta szafka na buty. Obok niej ustawimy dwuosobową ławkę, nad wieszak na odzież wierzchnią. Wszystkie te elementy w barwie gorzkiej czekolady bądź hebanu. W rogu ustawmy prosty stojak na parasole w kształcie wysokiego prostopadłościanu.

Nie ustępuj! Namawiamy Cię, kontynuuj oglądanie (http://www.prownes.pl/projektowanie-sklepow-delikatesow/) zajmujących tekstów. Może Ci w tym pomożemy? Zachęcamy zatem do naszej nowej witryny.

Gotowe.
Wiosna, wiosna ach to ty!

By doświadczać jej przez cały rok, warto kolory soczystych żółci, zieleni i pomarańczy przenieść na stałe do naszego mieszkania. Wystarczy ściany pomalować na żółto i zielono, oraz dobrać w tych samych kolorach komodę na buty, oraz wieszaki na odzież. Kompozycję można dopełnić dokładając kolorowe gadżety – doniczki, pudła na szale, rękawiczki i czapki. Jednak proponujemy kompozycję ograniczyć do maksymalnie trzech-czterech kolorów. Jeśli mamy pustą mniejszą ściankę, warto zawiesić na niej cztery różnokolorowe ramki ze zdjęciami domowników – koniecznie wiosennymi!