Najlepszy pomysł na urządzenie mieszkania z belkami z drewna.


Szukasz pomysłu jak urządzić dom z belkami? Napiszemy dzić ci kilka opcji. Jedno jest pewne – warto odpowiednio pokazać drewniane wykończenie ścian i sufitów. Z pewnością nie polecamy drewnianych belek obudowywać płytami regipsowymi. Utracimy w ten sposób ciekawą ozdobę przestrzeni.


Dom drewniany
Urządzanie domu z drewnianymi belkami jest to duże wyzwanie. Warto przecież wykorzystać te interesujące ozdoby, tym samym pomyśleć o tym, by było to tak zrobione, by pasowało idealnie do wszystkich pozostałych elementów stylizacji mieszkania. Oczywiście ściany powinniśmy wyłożyć płytami kartonowo-gipsowymi, ale pozostałe elementy pozostawmy w drewnie.

Nie wszystkich informacji dowiesz się się z czasopism. Jeżeli chciałabyś przeczytać o ciekawych przypadkach odwiedź nasze serwisy www (https://meblemwm.pl/lozka-z-materacem/lozka-tapicerowane-160-200) www.

Belki odczyśćmy za pomocą papieru ściernego, a następnie zabezpieczmy, lub zabezpieczmy dobrym impregnatem. Jego koloryt możemy dostosować do odcienia mebli, które chcemy postawić w wykonywanym pomieszczeniu.

Kilka dobrych koncepcji na pokoje z belkami znalazłam na stronie . Mi najbardziej podobają się wersje domów, gdzie belki z drewna są łączone z podłogą o podobnym, albo meblami zrobionymi w podobnym klimacie.


Belki możemy także zamalować taką samą farbą, co całe pomieszczenie. Jednak w takim przypadku stracimy możliwość patrzenia na piękne, lite drewno. Tym samym pod sufitem radziłam potraktować belki tylko przeźroczystym impregnatem do drewna. Tym bardziej, że taka zwyczajna fraktura drewna pasuje do wszystkich możliwych odcieni ścian i podłogi. Również doskonale ociepla wnętrze wnętrza hotelowe mieszkania. Gdy nie masz na ścianach belek, które są szkieletem domu, możesz kupić w sklepach ich imitacji – modne są poliuretanowe belki stropowe. Wyglądają jak drewno! Ale o tym w innym tekście.

Tags: domy, belki, drewniane belki, stylizacja mieszkania