Kreatywne szafki nocne - sprawdź najlepsze pomysły!


Poszukujesz konceptu na to, jak zrobić szafkę nocną? Pomożemy ci. Dziś opisujemy koncepty na kreatywne szafki nocne. Jak się okazuje, ich zrobienie nie jest wcale aż takie trudne.


Kilka naprawdę rewelacyjnie wyglądających pomysłów znalazłam na stronie WWW . Jednak podczas oglądania tych pomysłów zastanowiłam się, czy nie można wykonać tego jeszcze ciekawiej. Wykorzystać np. stary kosz na brudy, interesująco prezentujące się stare półki, albo skrzynki na owoce. Jak się okazuje jest dużo pomysłów – ogranicza nas jedynie wyobraźnia.
sypialnia
Author: LilyRose97
Source: http://www.flickr.com
Do zrobienia nocnej szafki wystarczy nam bowiem stary stolik kawowy, gwoździe, dwie skrzynki. Można także wykorzystać do tego trochę wyższy, ozdobny niewielki stolik. Albo wiekowe, stylowe biurko. Kroimy mebel (meblemagnat.pl) na pół, przybijamy do ściany po dwóch stronach łóżka, dokupujemy lampki nocne – gotowe! Możemy także postarać się, by w nocną szafkę wbudowana była również lampka, np. niewielki halogenek. Nie jest to wbrew pozorom aż tak trudne, a dzięki temu będziemy mieć więcej miejsca - (źródło).
Również specyficzną i elegancją szafką nocną może być taka, przypominająca do warstwowej patery na ciasta, stawianej w czasie świąt na stole. Jedynie musimy zadbać, by była ona odpowiednio większa.


Każde z pięterko może być na inne przeczy, a najwyżej, na czubku możemy dać niewielką lampkę do czytania książek. Optymalnie będzie, jeśli będzie ona na wyginanej, krótkiej nóżce, którą będziemy mogli zagiąć w każdym kierunku.
Ozdobienie szafki możemy wzbogacić wieszając zaraz nad nią jakiś niewielki obrazek, albo fotografię. Doda to wyglądu i niepowtarzalności wnętrzu.

Odczuwasz nienasycenie? Chcesz więcej treści na podobny temat? Dla nas to wyśmienita informacja. Zatem klikaj (http://klimi.com.pl/) w poniższy link i voila.Tags: stół, lampka, półki, obrazek