Kilka pomysłów jak urządzić mały przedpokój w mieszkaniu


Korytarz jest wizytówką każdego mieszkania. Niestety, gdy mamy mieszkanie w bloku (przede wszystkim w starej zabudowie) należy myśleć z tym, że naszą kreatywność ograniczy maleńka powierzchnia. Nie usuniemy tego problemu, mamy możliwość jedynie dostosować się do warunków.


Przedpokój do aranżacji
Author: WITEX
Source: WITEX
Wykańczając korytarz w mieszkaniu należy mieć na uwadze, że jest to pierwsze pomieszczenie do którego wchodzimy. W związku z tym istnieje kilka rzeczy, które musimy zabrać pod uwagę. Jedną z nich jest podłoga. Obuwie ściągamy zaraz przy wejściu, lecz zaraz przy drzwiach zawsze naniesiemy trochę piachu czy innych nieczystości. Trzeba wybrać taki rodzaj wykończenia podłogi, aby nietrudno było ją wyczyścić. Świetnym pomysłem będą płytki, które bez trudu przetrzemy wodą. Drzewo nie byłoby tu dobrym materiałem z powodu na problem idealnej pielęgnacji, z tego powodu wymaganej w miejscu gdzie wciąż chodzi się w butach. Dowiedz się więcej: warto przeczytać.

Najważniejszym elementem w korytarzu jest wieszak.

Jeśli opisywany artykuł jest według Ciebie ekscytujący, ta oferta na pewno też będzie warta Twojego zainteresowania, ponieważ odnajdziesz tam inne tego typu wiadomości.

Najlepiej byłoby zakupić kilka wieszaków. Obecnie mamy bardzo szeroki wybór wieszaków w marketach – stojące, wiszące, przytwierdzane do ściany, bądź sufitu, zabudowane meblami, bądź pojedyncze. Niejednokrotnie są one ozdobne, o różnej kolorystyce, kształtach i stylach, wykończone z różnorodnych tworzyw. Dokonując wyboru trzeba wziąć pod uwagę w jakim stylu utrzymana jest reszta mieszkania, aby poszczególne elementy pasowały do siebie - więcej szczegółów.


Przedpokój, apartament Jaguara w Londynie
Author: Jaguar
Source: www.jaguar.pl
Kolorystyka ścian powinniśmy dostosować również do stylu w jakim utrzymane są inne pomieszczenia. Nie jest to jednak idealne miejsce na kolory zbyt mocne i wyróżniające się, pasują one raczej do innych pokojów. Podstawowym skłądnikiem przedpokoju w parterowym domu jest jasność. Nie będziemy tu dużo czasu, więc światło może być dość stonowane i delikatne. Żarówki powinny być przywieszone na ścianie, lub przy suficie.

Ta aktualna publikacja (webtec.pl/copywriting/) została przygotowana wyjątkowo dla ciebie. Poznaj ją, aby odkryć nowe fakty. Zachęcamy do nas!

Nie polecamy lampy które się stawia na podłodze, gdyż niepotrzebnie zabierają one i tak już dość ograniczoną przestrzeń.

Tags: płytki, meble, pokoje, wieszak, ściana, pomieszczenie