Kiedy potrzebujesz kącik pracy w domu


Masz własną firmę? A może dorabiasz wykonując zlecenia dla różnych klientów? W obu przypadkach potrzebujesz w domu miejsce do działania – Home office. Perfekcyjnym pomysłem będzie zrobić salon z miejscem do pracy.

praca w domu
Author: Philips Polska
W pierwszej kolejności popatrzmy na salon (zobacz również dostępne produkty - drewniany chustecznik) obiektywnie i stwierdźmy jaką ilość przestrzeni chcemy przeznaczyć na Home Office - link do bloga. Przemyślmy także gdzie zlokalizujemy miejsce do pracy. Kiedy już przemyślimy o tym, gdzie chcemy stworzyć nasze miejsce do pracy, mamy możliwość pomyśleć o sprzętach. Potrzebujemy biurko – polecamy szczególnie biurka narożne, wygodne krzesło mata na podłogę oraz niewielką zamykaną półkę z kilkoma półkami na dokumenty. Możemy oczywiście zakupić duże biurko z nadstawką, ale pomniejszy ono znacznie przestrzeń pokoju.

Jeśli już znajdziemy potrzebne nam meble, odpowiednio je ustawimy, postawimy nań komputer, możemy zacząć zakupy dodatków. Posiadamy dość spory wybór różnego typu segregatorów, przyborników, kubeczków na długopisy i inne drobiazgi. Przemyśl uważnie jakiego typu przedmiotów będziesz potrzebować i je wypisz. Nie chcesz zapominać o najważniejszych sprawach? Nad miejscem pracy zawieś niewielką korkową tablicę, na której będziesz przywieszać barwne karteczki z informacjami dotyczącymi deadline’ów, ważnych zleceń, czy pilnych kwestii, które masz koniecznie pamiętać. Praktyczne biurowe gadżety można dostać w dosłownie każdym kolorze.

Przestrzeń do pracy możemy ciekawie oddzielić od reszty pomieszczenia, np. ustawiając parawan albo regał z książkami, radzi lou, internautka w artykule na swoim blogu: . Blogerka pokazuje kilka całkiem ciekawych i praktycznych urządzeń miejsca do pracy. Zdecydowanie polecamy!

Tags: krzesła, biurka, tablice, segregatory