Kiedy chcesz mieć u siebie surowy beton na ścianie


Ściany z betonu? Tak! Nowy trend zawitał także do Polski. Najciekawiej komponuje się ze stylem skandynawskim – wielkimi, otwartymi i jasnymi wnętrzami. Szukacie pomysłu na aranżacje z betonową ścianą? Zapraszamy do lektury!

beton we wnętrzu
Author: Runtal
Source: Runtal
Jednym z miejsc, w których taka ściana jest idealnym pomysłem to łazienka.

Czy nasz wpis jest dla Ciebie intrygujący? Chcesz obejrzeć dużo informacji na podobny temat? Więc idź dalej (http://www.meblemwm.pl/) i przeglądnij kolejny opis.

Wszystko możemy wykończyć białymi płytkami, połaczone z ciemnymi płytkami na podłodze. Jedną ze ścian pozostawmy w stanie surowym, albo wykończmy ozdobnym tynkiem, który możemy zakupić w każdym sklepie z budowlanym sprzętem. Wyszukajmy tylko tynk wodoodporny! Idealnie zrobimy łącząc ścianę z białą ceramiką łazienkową. Do tego tylko pozostaje nam dobrać szare dodatki. Gotowe!
Ściana z tynku będzie również doskonale wyglądać w salonie. Mamy opcję zrobienia takiej ściany tradycyjnie, bądź wyłożenia ścian wielkimi płytami z betonu. Wszystko zależy od tego, jaki chcemy uzyskać efekt. Zwróćmy uwagę, że do szarych, ścian z tynku będą dobrze wyglądać zarówno stonowane dodatki w kolorach czerni i bieli, jak i intensywne, żywe odcienie – żółć, pomarańcz, czerwień. W aranżacjach, na które powołuje się lou na swoim blogu dominują właśnie takie ciekawe zestawienia.
Pamiętać trzeba, że taka betonowa ściana wprowadzi do wnętrz swego rodzaju surowość i chłód.

Ta ważna strona jest przyszykowana dla sympatyków tej problematyki. Jeżeli wliczasz się do nich, to wejdź na taki link.

Z tego powodu doskonale nadaje się ona np. do kuchni. Tylko od nas zależy, czy wprowadzimy do pomieszczenia odrobinę przytulności – dywanem, krzesłem czy ciekawym obrazem na ścianie. Ważne by były w żywych, wiosennych kolorach!

Tags: łazienki, aranżacje, tynki, pomieszczenia