Jak współcześnie udekorować swój salon?


Ozdabianie to bardzo przyjemny etap aranżacji pokoju gościnnego. Gdy całość jest już gotowa, można dodać końcowego uroku poprzez interesujące ozdoby. Odpowiednio dobrane ozdoby mogą mocno wzbogacić charakter pokoju. Ale też nic nie stoi na przeszkodzie, by jedynie subtelnie zmodyfikować to, co już mamy. Wystarczy odpowiednio pobawić się kolorami czy rozmiarami ozdób, by osiągnąć pożądany efekt.


design
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Jeśli pragniesz, by dekoracja salonu mocno wpłynęła na efekt końcowy, postaw na barwy kontrastowe. Dodaj ciemne dekoracje do jasnej aranżacji, niebieskie do żółtej albo wyraziste do pastelowych barw. Dekoracje muszą być tez wówczas większe. jednak miej na uwadze,by nie przegiąć z wielkością albo kolorystyką, gdyż wtedy możesz wytworzyć poczucie chaosu. Jeżeli z kolei nie masz zamiaru zmieniać klimatu aranżacji, ozdabiaj odwrotnie.


Poza tym dobrze jest zdecydować się na charakterystyczny styl, zarówno samej kompozycji, jak i dekoracji. W dzisiejszych czasach do wyboru masz wiele interesujących, modernistycznych ozdób. Które modernistyczne dodatki do salonu mogą sprawdzić się najbardziej? Które olśniewać w największych stopniu? Z pewnością każdemu spodoba się dekor na ścianie. Interesujący wzór nałożony na ścianę to rzecz, która jest dowodem na nowoczesny gust.


design
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com
Wybrane dekory przypominają oznaczenia charakterystyczne dla plemion, inne przedstawiają kwiaty czy owady. Każdy motyw prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Niezwykle interesująca dekoracja salonu to również modernistyczne obrazki. Świetnie prezentują się dzieła, które są rozdzielone na parę małych obrazów.

Planujesz zdobyć inne informacje na opisywany wątek? Na pewno notka z witryny (http://www.dywanydoprzedszkola.pl/pl/c/dywany-do-przedszkola-i-szkoly/59) również je zawiera, zatem kliknij tutaj i poznaj je szczegółowo.

Dwa albo trzy niewielkie obrazki przedstawiają wspólny motyw. Prezentuje się to bardzo atrakcyjnie i bardzo nowocześnie.

Tags: dekoracja, styl