Grzejniki dekoracyjne – na co zwracać uwagę?


Już dawno grzejniki przestały spełniać jedynie funkcje grzewcze. Liczy się nie tylko dawanie ciepła – aktualnie oczy klientów zwracają się na uatrakcyjnienie wnętrza. Grzejniki dekoracyjne urozmaicają niejedną łazienkę, niejeden salon, czy toaletę w pomieszczeniu służbowym.


Klienci, którzy rozglądają się za uatrakcyjnieniem łazienki
Wystrój łazienki
Author: Bob n Renee
Source: http://www.flickr.com
o grzejnik mogą przebierać w produktach. Producenci proponują przyszłym użytkownikom grzejników proste kształty wykończone bielą lub najlepszej jakości chromem. Klasyczne grzejniki mają wygląd drabinki, bardziej elastyczne design podpasują do kreatywnych wnętrz. Znana nam „drabinka” z dwiema większymi odstępami między szczebelkami jest praktycznym rozwiązaniem, które
Łazienka domowa
Author: osseous
Source: http://www.flickr.com
stosują producenci| stosowanym przez producentów. Grzejniki chromowe jak ulał wpasują się w spokojną kolorystykę pomieszczenia. Co gust, to inne wybory – postawienie na bardziej jaskrawe barwy (pomarańcz, żółć) doda grzejnikom dodatkowej mocy. Na tle stonowanej glazury jaskrawy grzejnik od razu rzuci się w oczy.

Grzejniki łazienkowe decydują o estetyce każdej łazienki. Gwarantują także radość i przyjemność chwil odczuwanych tuż po prysznicu. Nikt chyba nie chciałby się kąpać w wychłodzonym pomieszczeniu? Zanim wybierzesz się na zakupy warto przemyśleć jednak pewne sprawy.

Zasadniczą rolę przy podjęciu decyzji o zakupie grzejników jest ogrzewanie domu. Jeśli jest zasilane z kotłowni, dysponujemy już dużym potencjałem. Odgórnie regulowany przepływ prądu gwarantuje bowiem stabilność w dopływie. W przypadku domków wolnostojących, gdzie dominują własne piecyki sprawa wygląda bardziej skomplikowanie. Druga rzecz to wkomponowanie grzejników pod parametry łazienki. Ważne jest, aby system grzewczy miał wolną przestrzeń wokół siebie.

Spodobał Ci się ten wpis? Jeśli tak, to na pewno ucieszy Cię wiadomość, że podobny artykuł jest tuż obok. Po prostu zobacz ten link kosze na bieliznę.

To także kwestia praktyczności. Mieszkańcy usadawiają grzejniki zaraz przy prysznicach i wannach.

Egzemplarze z chromu są z reguły droższe, tak samo wygląda sprawa z innowacyjnym designem grzejnika. Co bogatsi mogą zdecydować się na specjalne grzejniki na zamówienie. Za sięgające metra wysokości grzejniki ze standardowym połączeniem zapłacimy od czterystu złotych wzwyż. Wyjątkowe rozwiązania jak w modelu CLARO, obudowanym chromem, a o takich samych, wyniosą klienta blisko dwa tysiące złotych. Ale czego nie robi się dla komfortu…