Gdzie odnaleźć odpowiedni pomysł na przedpokój?


Wizytówką każdego mieszkania jest. Ważne, by był funkcjonalny, dzięki czemu będzie dobrym miejscem komunikacyjnym w mieszkaniu. Możemy także przygotować go tak, że jego wystrój będzie nam przypominał szczęśliwe, pamiętne wakacyjne chwile. Dziś pomysł na korytarz w z motywem morskiej bryzy.
przedpokój
Author: Peter Alfred Hess
Source: http://www.flickr.com
Chwile nad polskim morzem to doskonały okazja do zakupienia paru upominków, które pomogą wnieść nam marynarski, morski atmosferę do naszego korytarza. Warto przede wszystkim bywać na wszelkie stragany. Wbrew temu co zawsze myśleliśmy poza typową tandetną chińszczyzną można znaleźć na nich perełki, które później możemy wykorzystać w naszym wnętrzu. Aranżacja korytarza to duży procent sukcesu na atrakcyjne wnętrza mieszkania.

Warto dopytać, czy w mieście, w której zatrzymaliśmy się są organizowane tzw. targi staroci. Są na nich całkowite cudeńka, np. wieszak na ubrania stworzony ze steru okrętu, czy inne, małe elementy okrętu. Do tego poszukajmy niewielkiego domku-skrytki na klucze, busoli, obrazu z okrętem do rozmieszczenia na ścianie. Dokładnie takie drobnostki ułatwią zbudować nam morski klimat w korytarzu.

Zajmujący artykuł? W takim razie nakłaniamy Cię, abyś przejrzał kolejne informacje z serwisu (http://www.dekorianhome.pl/nowoczesne-oswietlenie), którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Kliknij proszę w poniższy link.

Znajdźmy muszli na plaży, nasypmy do butelki troszkę piasku.Zebraliśmy już zgromadzone upominki? Aranżację przedpokoju powinniśmy zacząć jednak od początku. Doskonałe kolory, które będą kojarzone z morzem to miks bieli z odcieniami niebieskiego.

Chciałbyś poczytać więcej na ten temat - na pewno zaintryguje Cię bieżąca notka, którą stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie. Po więcej informacji kliknij w link.

Tak zaplanujmy ściany – podłogi możemy wyłożyć niebieską terakotą, a ściany pomalować na trzy odcienie niebieskiego – u dołu granat, po środku niebieski, a na górze jasny błękit. Sufit pozostawmy biały. Z jednej ze stron powieśmy wieszak-ster okrętu, oprócz tego zaraz obok skrytkę na klucze, na dole postawmy szafkę na buty z jasnego drewna stylizowanego na vintage. Na komodzie zachowanej w tym samym klimacie, co szafka na buty stawiamy butelkę z pamiątkami z plaży. Powyżej wieszamy obraz z okrętem. Gotowe… czas aby rozpamiętywać wakacyjne chwile.