Foto tapety i obrazy malowane na płótnie – doskonały sposób na wykończenie pomieszczeń


Foto tapeta i obraz na płótnie jest świetnym pomysłem na udekorowanie w zasadzie każdego wnętrza. W sklepach oferowane są ich bardzo różne rodzaje, wielkości. Jak wybierać foto tapetę, aby była nie tylko trwała, ale przede wszystkim aby była naprawdę ozdobą naszego mieszkania? Przy kupowaniu foto tapetyznaczenie ma nie tylko to, co na niej się znajduje, ale także materiał, z którego została wyprodukowana.

aranżacja wnętrz
Author: Bill Wilson
Source: http://www.flickr.com
Materiałów, z których obecnie się je produkuje jest co najmniej kilka rodzajów. To właśnie od materiału zależy, czy zastosowana przez nas foto tapeta okaże się naprawdę trwała. Jeśli zależy nam na tym, by foto tapeta długo zdobiła ścianę w naszym mieszkaniu postawić trzeba na foto tapetę laminowaną.

Tego rodzaju foto tapety są naprawdę bardzo trwałe, ich powierzchnia może być myta, a co więcej nadają się do montażu na ścianach pomieszczeń każdego typu, nawet kuchni i łazienek. Trwałe są także foto tapety winylowe. Ale ze względu na rodzaj podłoża, na którym je zrobiono (winyl i flizelina) mogą być montowane tylko na fragmencie ściany.

Do wyboru są także foto tapety foliowe, nie kosztują dużo, można je stosować nie tylko do dekoracji ścian, ale umieszczać także na meblach. Jeszcze innym sposobem na ożywienie swojego mieszkania jest wydruk obrazu na płótnie. Obrazy na płótnie to dość nowa propozycja firm, które zajmują się wytwarzaniem foto tapet. Obrazy na płótnie drukuje się na płótnie zrobionym ze stuprocentowej bawełny. Płótno swoją fakturą przypomina płótna używane przez malarzy.

obraz na płótnie
Source: pixabay
Można zdecydować się na obraz z blejtramem lub bez. Co będzie wydrukowane na obrazie zależy tylko od klienta. Może on zdecydować się na obraz z bogatej oferty firmy, w której zamawiany jest druk, ale może też przynieść zdjęcie z domowego albumu. Foto obraz wykonany z dostarczonego przez klienta zdjęcia może być doskonałym pomysłem na prezent dla bliskich osób.

Kiedy uznasz, że pomocne byłyby dodatkowe informacje na opisywany temat, to kliknij tutaj i sprawdź również inne wiadomości (http://www.hyzynski.pl/).Bez wątpienia każda babcia ucieszy się, kiedy z okazji Dnia Babci otrzyma tego rodzaju od swoich wnuków. Foto obraz może też być wspaniałym wspomnieniem z urlopu czy z najważniejszych chwil naszego życia. Obraz na płótnie może zostać wykonany w dowolnym rozmiarze. Cena wydruku zależy oczywiście od jego rozmiaru.

Tags: materiał, ściana, Faktura, oferta, wydruk