Firmy budowlane promują się w ciekawy sposób


Ostatnio przedsiębiorstwa budowlane przestały być zamkniętymi przedsiębiorstwami, skupiającymi się tylko na własnej działce. Coraz częściej mówi się o nich w zupełnie odmiennym kontekście. Ludzie zarządzający takimi przedsiębiorstwami decydują się na przekazanie pewnych pieniędzy dla przykładu na finansowanie różnego typu inicjatyw czy wydarzeń.

Projekt domu
Author: philcampbell
Source: http://www.flickr.com/photos/clanlife/4315136665/
Prawdopodobnie jedną z najbardziej interesujących takiego typu inicjatyw jest ta, finansowana przez firmę rheinzink . To cykl ekspedycji alpinistycznych na trzy góry- Grossglockner, Mont Blanc i Elbrus. Póki co grupie alpinistów udało się wejść na Grossglockner. Wyprawy na dwa kolejne szczyty są już zaplanowane. Firma została sponsorem tytularnym wyjazdu, dzięki czemu jest dodatkowo promowana. To doskonały pomysł zwłaszcza dla firmy specjalizującej się w między innymi pokryciach dachowych. Góry są przecież zazwyczaj nazywane dachem świata.Różnego typu ekspedycje to tylko jedna z możliwości. Mamy jeszcze sporo innych. Przykładem niech będzie tu firma budowlana Wiśniowski która w podziękowaniu za całość wysiłku, a szczególnie za doskonale przeprowadzoną akcję pomocy dla jednego z pracowników firmy zakupiła pogotowiu ratunkowemu w Nowym Sączu zestawy odzieży specjalistycznej.

Gdy już przejrzysz ten tekst, to spojrzyj również na pokrewne wątki (https://wienerberger.pl/informacje/ceg%C5%82y-elewacyjne-terca-pi%C4%99kno-i-trwa%C5%82o%C5%9B%C4%87), które zawierają równie ciekawe dane - one niesamowicie Cię wciągną.

To piękny gest i zdecydowanie wart naśladowania, chociaż naturalnie najlepiej by było, gdyby wypadki nie przydarzały się w ogóle.

projekt kuchni
Author: Szymon Nowak z Wrocławia
Source: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Jeżeli planujemy jakiekolwiek wydarzenie, wyjazd albo konferencję warto zwracać się do takiego typu przedsiębiorstw. Wybierajmy te długo istniejące i solidne jak wspomniane wcześniej Rheinzink, Wiśniowski, czy na przykład przedsiębiorstwo Bachl. Trzeba rozpocząć od wysłania maila z wiadomościami o typie wydarzenia, czasie trwania, ofercie dla sponsora. Po wysłaniu maila skontaktujmy się telefonicznie i umówmy się na spotkanie, w czasie którego wyjaśnimy detale. Nie zapominajmy jednak, że jeżeli podpisujemy z firmą umowę sponsorską my też zobowiązani jesteśmy do spełnienia pewnych, umówionych warunków. logo przedsiębiorstwa czy informacje o nim powinny być umieszczane w odpowiednich miejscach i odpowiednio często. Zdarza się, że osoby, które już finansowanie uzyskały zachowują się tak, jakby nie pamiętały o zapisach umowy, a to przecież zobowiązanie obu stron.

Sprawdź większą ilość detali, a poznasz inne wiadomości, które z pewnością także Cię zaciekawią. Nie wahaj się więc i użyj linku przeglądy budynków.

Jeśli będziemy mieć to na uwadze będziemy także mogli liczyć na wsparcie przy kolejnych inicjatywach.

Tags: logo, umowa, firma

Source: Budoskop