Dlaczego podczas podróży o dużo chętniej korzystamy z toalet zlokalizowanych na terenie galerii handlowych niż tych mieszczących się na dworcach


W tych potężnych miastach, jak i tych o dużo mniejszych, centra handlowe powstają jak grzyby po deszczu. I nie zawsze są zlokalizowane na peryferiach aglomeracji. Okolice rynku są doskonałą, czyli atrakcyjną lokalizacją, bo tutaj spacerowiczów czy wczasowiczów nie brakuje, zatem zyski z handlu są oczywiście większe. Wydaje się jednak, że największe utargi mają ci, którzy posiadają stoiska w centrach znajdujących się niedaleko dworców autobusowych albo kolejowych. Zresztą z tego sąsiedztwa profity czerpią również sami podróżni.


Ogólnodostępne toalety na dworcach PKS prawdopodobnie nigdy nie cieszyły się dobrą sławą. I choć są one współcześnie remontowane w miarę regularnie, to jednakże wciąż nie spełniają wymagań obywateli. Z racji tego, że ze wspomnianych toalet korzystają miliony wczasowiczów, czy po prostu podróżnych, to określone elementy wyposażenia błyskawicznie zużywają się bądź niszczeją. Dodatkowo nie ma mnóstwa potrzebnych akcesoriów. Zarówno podajniki ręczników papierowych, jak i choćby szary papier toaletowy to luksusy, o jakich podróżni mogą tylko pomarzyć. Odstrasza także brud, gdyż takie toalety nie są nazbyt często sprzątane.
stojak
Author: Steel Function
Source: www.smakprostoty.pl


Toalety w centrach handlowych zostały przygotowane raczej z myślą o klientach, którzy całe wolne popołudnia bądź przedpołudnia spędzają na zakupach.

Równie ekscytujące zagadnienia znajdują się w pokrewnym serwisie. Jeśli masz ochotę je poznać - zobacz pod linkiem drzwi całoszklane, który jest tutaj.

Jednak w końcu nikt jeszcze nie zabronił turystom korzystać z tych toalet, nawet wtedy, jeśli budynek hipermarketu jest położony w niedalekim sąsiedztwie dworca kolejowego albo autobusowego. I choć w niektóre dni trzeba stać w kolejce nawet kilkanaście minut, to wielu kobietom zdaje się to wcale nie przeszkadzać.


Galerie handlowe nie pobierają żadnych opłat za korzystanie z toalet. To rzecz jasna bywa magnesem przyciągającym dodatkowych klientów, ale to zaledwie jeden z argumentów.

Szukasz ciekawych artykułów? To dobrze, ta strona internetowa (http://www.probudiament.pl/montaz-kotew-stalowych/) na pewno Cię zaciekawi, ponieważ znajdziesz na niej dużo bardzo pożytecznych informacji.

O wiele bardziej przekonującym argumentem bywa na pewno możliwość skorzystania z nowocześnie wyposażonych pomieszczeń. Otóż, dozowniki mydła w płynie bywają umieszczone tuż obok umywalek, i co najistotniejsze, są przez cały dzień uzupełniane. Dodatkowo każdy korzystający z toalety może dokładnie osuszyć umyte dłonie, bo na ścianach zamontowano suszarki, a także podajniki ręczników papierowych. A dla reprezentantek płci pięknej istotne jest też i to, że w publicznych toaletach mieszczących się w centrach handlowych mogą bez pośpiechu poprawić fryzurę, bo lustra są okazałych gabarytów i oczywiście zostały świetnie oświetlone.

Tags: Suszarka, umywalka, toalety