Aranżacje wnętrz z wykorzystaniem oświetlenia ledowego


Każde pomieszczenie przeznaczone pod działalność usługową, przykładowo pod restaurację bądź salon fryzjerski, oprócz adekwatnego ekwipunku fachowego a więc odpowiednio: barem, ekspresem do kawusi, zwierciadłami, suszarkami itp. potrzebuje sposobu na oryginalny styl. Można to uzyskać na różne sposoby.

W kafeterii dla przykładu postawiłbym kominek w rogu wnętrza. Zagwarantowało by to nam równocześnie ogrzewanie jak także estetyczny styl, a więc miłe z pożytecznym. Do tego drewniane, sosnowe stoliki.
ledowe oświetlenie
Author: Nathan Duprey
Source: http://www.flickr.com
Konieczne jest też stosowne oświetlenie. Można zastosować lampy na stolikach i plafony a w nich ekonomiczne żarówki LED, natomiast z rzadka (dajmy na to tuż przed Bożym Narodzeniem), dodatkowo możemy jeszcze pomyśleć o opcjonalnych dekoracjach świetlnych. Oszczędnym projektem może być taśma LED smd 3528, jaka w porównaniu ze zwykłymi lampkami choinkowymi jest sporo tańsza w użytkowaniu.

Masz chęć uzupełnić swoje zakładki o następną nietuzinkową stronę? Jeśli tak, to szczerze zalecam tę stronę (http://wykladziny.wroclaw.pl/kontakt/) - kliknij a się nie rozczarujesz.

Taśma LED jest na dodatek bardzo giętka, zdołamy nią opasać klatkę schodową, wcześniej upiększoną witkami choiny co z pewnością przyda jej atrakcyjności. Następnym sposobem gdzie zużytkowana może być taśma LED smd 3528 będzie ozdoba ścian domów. Jest to wyjątkowo modny sposób na ozdobę podwórza oraz domu w osadach Podhala i w jego otoczeniu. W okresie wszelkich świąt kościelnych przybiera ów zwyczaj czasem formę specyficznego konkursu - trwają wyścigi kto uczyni ze swego domku i obejścia większą choinkę. Toteż jadąc pomiędzy drugą połową listopada a początkiem nowego roku powiedzmy w kierunku Kasinki Małej, widzimy jak pobocza jarzą się jak gwieździste niebo w pogodną noc, natomiast po dachach wspinają się świetlisty Mikołaje z worami i innego tego typu dodatkami.Dla zapobiegliwego gospodarza w takowym wypadku taśma LED to doskonałe podejście, bowiem diody pobierają znamiennie mniej energii aniżeli nawet najbardziej ekonomiczna świetlówka. Tego rodzaju światło ma także tą zaletę, że jest nadzwyczaj odporne na warunki atmosferyczne, gdyż źródło światła jest ulokowane w plastikowej taśmie, dlatego wilgoć nie jest już kłopotem. Taśma LED stosowana może być także dla przykładu jako oświetlenie szyldu przydrożnej restauracji, przydrożnej tablicy reklamowej oraz jak wszelki LED wszędzie tam, gdzie wymagany jest nieduży pobór energii.

Tags: światło, styl, Energia, prąd, klatka schodowa